You are currently viewing Abra Wallet – zgarnij 25 USD bonusu

Abra Wallet – zgarnij 25 USD bonusu

Czym jest Abra Wallet.

Abra Wallet to jednocześnie portfel kryptowalutowy połączony z platformą kryptowalutową umożliwiającą przechowywanie około 30 kryptowalut oraz  kilkudziesięciu walut fiducjarnych. Abra została założona przez Billa Barhydta, seryjnego przedsiębiorcę z ponad 20-letnim doświadczeniem płatniczym a teraz jest wspierana przez zespół zarządzający.

Abra umożliwia również staking czyli zdobywanie odsetek w zamian za utrzymanie środków na portfelu.

Dzięki promocji jaką oferuje Abra możesz zdobyć w łatwy sposób 25 USD premii.

Co trzeba zrobić

 1. Załóż aplikację Abra Wallet
 2. Zweryfikuj swoją tożsamość w prosty sposób za pomocą np. prawo Jazdy i selphie(aplikacja jest bardzo intuicyjna)
 3. Wpłać depozyt o równowartości 15 USD(najlepiej ze względu na kurs wpłacić dla pewności odrobinę więcej złotówek lub kryptowalut)
 4. Utrzymaj saldo w wysokości 15 USD przez okres 30 dni  i otrzymaj 25 USD premii w formie tokenu CPRX, który możesz wymienić bezpośrednio na Abra Wallet na inną kryptowalutę bądź PLN

Abra Wallet a bezpieczeństwo !!!

Przy przechowywaniu kryptowalut czy też walut fiducjarnych, trzeba pamiętać o kilku niezwykle ważnych kwestiach. Pomimo, iż Abra jest w pełni zarejestrowaną firmą należy pamiętać, że tak samo jak w przypadku giełd kryptowalut nie jest objęta ochroną funduszu gwarancyjnego jak w przypadku banku, dlatego przy większesz ilości środków powinno się zachować ostrożność.

Abra Wallet mimo wszystko odznacza się frazami odzyskiwania do których firma Abra nie ma dostępu a jedynym posiadaczem fraz odzyskiwania jesteś Ty.

Fraza odzyskiwania służy do odzyskania każdego wygenerowanego przez nas portfela.       Jeśli zapomnimy hasło, lub pin do portfela sprzętowego to właśnie fraza odzyskiwania pozwoli nam odzyskać do niego dostęp.

Abra Wallet – opłaty

1. Dodaj środki za pomocą karty Visa lub MasterCard za pośrednictwem aplikacji przy użyciu Simplex. Dzięki Simplex możesz kupować BTC i wysyłać do dowolnego portfela BTC (nie tylko do portfela Abra) na całym świecie. Z pewnymi wyjątkami (i w zależności od warunków z wystawcą karty) ta usługa jest dostępna na całym świecie.

Kilka kluczowych uwag przy zakupie BTC w Simplex.

 • Działa zarówno na komputerze i w aplikacji mobilnej
 • Kwota do zakupu: Możesz kupić 50-20 000 USD BTC.
 • Kurs BTC: Simplex ustala kurs wymiany USD na BTC, a nie Abra.
 • Opłaty: Opłata ryczałtowa w wysokości 10,00 USD zostanie zastosowana do każdego zakupu BTC poniżej 200 USD. 

2. Dodaj środki za pomocą karty Visa lub MasterCard za pośrednictwem strony internetowej przy użyciu MoonPay. Dzięki MoonPay możesz kupić kryptowalutę i wysłać ją do dowolnego portfela (nie tylko portfela Abra) na całym świecie. Z pewnymi wyjątkami  (i w zależności od warunków z wystawcą karty) ta usługa jest dostępna na całym świecie.

Kilka kluczowych uwag przy zakupie kryptowaluty za pomocą MoonPay.

 • Obecnie usługa MoonPay jest dostępna tylko na komputerze.
 • Kwota do zakupu: Możesz kupić kryptowalutę od 20 do 50 000 USD. Jednak kwota, w jakiej możesz dokonać zakupu, zależy od podanej przez Ciebie weryfikacji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z wymaganiami weryfikacyjnymi MoonPay .
 • Kurs: MoonPay ustala kurs, po jakim aktywa są konwertowane, a nie Abra.

3. Dodaj środki za pomocą depozytu w kryptowalutach

Abra nie pobiera opłaty sieciowej za otrzymanie kryptowaluty z portfela lub giełdy innej niż Abra. Portfel lub giełda firmy innej niż Abra może pobierać opłatę sieciową za wysłanie do portfela Abra.

4. Wypłać środki za pomocą kryptowalut.

Wypłać przez Crypto. Wymagana jest opłata sieciowa, aby upewnić się, że transakcja została potwierdzona przez sieć wydobywczą Bitcoin. Rzeczywiste opłaty zmieniają się w zależności od wolumenu sieci Bitcoin. Opłata sieciowa jest naliczana w momencie transakcji i zawsze będzie wyświetlana w kroku potwierdzenia przed zakończeniem transakcji. 

5. Wymiana między dowolnymi 2 walutami w aplikacji Abra – bezpłatna

6. Wyślij środki do innego portfela Abra za pomocą „Wyślij środki” – brak opłat.

Jeśli jednak wypłacisz kryptowalutę ze swojego portfela do innego portfela użytkownika Abra, zostanie naliczona opłata sieciowa.

Pełne dane dotyczące opłat znajdziesz na stronie: Opłaty Abra.

Jak założyć konto w Abra Wallet?

Rejestrację w Abra Wallet zaczynamy od kliknięcia linku polecającego(tylko za pomocą założenia aplikacji z linku polecającego otrzymasz bonus)

Załóż aplikację Abra Wallet klikając w przycisk poniżej. Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę.

 1. Dla Twojej wygody polecam otworzyć link z pozycji smartfona, jeżeli otworzysz link z pozycji komputera wymagane będzie zaczytanie QR kodu
 2. Po naduszeniu w link przeniesie Ciebie do Google Pay w przypadku smartfonów opartych na androidzie lub AppStore w przypadku Iphone  
 3. Po pobraniu aplikacji wymagane będzie uzupełnienie prostego formularza rejestracyjnego, gdzie konieczne będzie uzupełnienie takich informacji jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (przyjdzie na niego kod SMS do potwierdzenia).
 4. Jeśli link polecający zaczytał się prawidłowo to kod polecający zaczyta się sam. Jeśli jednak pole Referral code będzie puste konieczne będzie wpisanie ręcznie kodu: RCG1HS997
 5. W tym momencie możecie też wygenerować frazę odzyskiwania, którą zalecam sobie zapisać i przechowywać w bezpiecznym miejscu.
 6. Wasze konto zostało utworzone wystarczy teraz zweryfikować swoją tożsamość co jest niezwykle proste.
 7. Do weryfikacji potrzebny będzie dokument tożsamości np. Prawo Jazdy albo Dowód Osobisty. Wgranie nastąpi poprzez zrobienie zdjęcia i jego wykadrowanie zarówno przodu jak i tyłu dokumentu
 8. Kolejnym krokiem będzie zrobienie selphie(umieść głowę w wyświetlonym na ekranie owalu). Fraza odzyskiwania w portfelu Abra Wallet
 9. Później po zrobieniu zdjęć odpowiedzcie na pytanie o rezydencję podatkową USA – zaznaczacie  nie
 10. Potem wystarczy już tylko zaczekać kilka minut i gotowe

Jak odebrać bonus w Abra Wallet?

Do otrzymania 25 USD bonusu(w tokenie CPRX) wymagane jest wykonanie depozytu o równowartości minimum 15 USD i utrzymanie go przez co najmniej 30 dni. Depozyt możesz wykonać zarówno w postaci tradycyjnych walut, jak i kryptowalut. Dla pewności przelej odrobinę więcej  czyli np. równowartość 17-18 dolarów.

Wypłata premii

Premia zostanie wypłacona w tokenie CPRX którego możecie wymienić na dowolną kryptowalutę w wallet Abra i przelać np. na giełdę albo do innego portfela.

Polecaj i zarabiaj po 25 USD!

Oprócz bonusu za założenie aplikacji Abra Wallet możesz polecać aplikację  dalej za pomocą swojego linku polecającego. Link polecający wraz z kodem znajduje się w waszym profilu w zakładce Refer a friend. Otrzymasz bonus w wysokości 25 USD w momencie jak osoba korzystająca z Twojego linku założy aplikację Abra Wallet wpłaci depozyt minimum 15 USD i utrzyma go 30 dni.

Rewelacyjne jest to, że możesz polecać bez ograniczeń nie ma tutaj limitu.

Uwaga !!!

Przedstawiona treść nie jest poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Przedstawiona treść ma charakter informacyjny i jest wyrazem moich spostrzeżeń i osobistych poglądów.

Pamiętaj również, że zarabianie w oparciu o kryptowaluty niesie ze sobą duże ryzyko utraty wpłaconego kapitału i nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku.

Bądź świadomy(a) wpłacając kryptowaluty lub waluty fiducjarne i zamieniając je na kryptowaluty możesz stracić wpłacony kapitał w przypadku wahań kursu na giełdach.

Dodaj komentarz