You are currently viewing Aplikacja Twisto 15 zł + 15 zł

Aplikacja Twisto 15 zł + 15 zł

Twisto na rynku polskim pojawił się w 2018 roku . To nie bank a czeski podmiot tzw. fintech czyli firma, która specjalizuje się w nowinkach technologicznych z obszaru finansów. Twisto oczywiście jest zarejestrowane w Polsce i ma tutaj swój oddział.

Podlega również pod przepisy prawa polskiego. Co ciekawe grube pieniądze w rozwój Twisto wykłada międzynarodowa Grupa ING, a w Twisto Polska nasz lokalny ING Bank Śląski. Założenie aplikacji twisto jest niezwykle proste i łatwe i w tym momencie daje bonus za założenie 15 zł plus za polecenie innej osobie również 15 zł. Więc jak widać można sobie w dość prosty sposób dorobić nawet kilkaset złotych miesięcznie, regularnie polecając aplikację.

Rejestracja

Zarejestruj się z podanego linku referencyjnego dzięki temu otrzymasz prowizję

Link do rejestracji ___link___

Rejestrując się koniecznie wpisz KOD PROMOCYJNY: KRZYSIEKG dzieki, któremu naliczy się Tobie bonus.

Rejestracja w Twisto nie powinna zając dłużej niż 5-10 minut.

Podczas rejestracji :

 1. Uzupełnij dane osobowe

2. Wypełnij ankietę (w pytaniu o limit zakupów wpisz jaki uważasz – np. 500 – 1000zł)

3. Wybierz kartę wirtualną (wybierasz plan online, który jest darmowy)

4. Zweryfikuj tożsamość

5. Zweryfikuj konto przelewem weryfikacyjnym na 1zł

Weryfikacja trwa około 24 godzin czasem może się przedłużyć do 2,3 dni dni. W razie opóźnień, bądź gdyby weryfikacja trwała dłużej niż 24 godziny możesz napisać na chacie w aplikacji(znajduje się w prawym dolnym rogu aplikacji)

Twisto jest pośrednikiem płatności takim jak chociażby PayU. Twisto oferuje odroczone płatności do 45 dni oraz forę zakupów ratalnych.

“Podczas zakupów wystarczy wybrać Twisto jako metodę płatności. My zapłacimy za Twoje zamówienie, a sklep przygotuje i wyśle przesyłkę od razu – zupełnie jak przy płatności gotówką. Od tego momentu masz 21 dni na opłacenie swojego zamówienia. Dzięki temu masz wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie zakupionych produktów. Jeśli nie będą pasować, wystarczy je zwrócić i nic za nie nie płacić!”

Konto w Twisto nic nie kosztuje – to usługi oferowane zupełnie za darmo a karta może służyć jako wielowalutowa ponieważ posiada najlepszy z możliwych przelicznik dla obcych walut.

Premia 15zł pojawi się na Twoim koncie po zweryfikowaniu Twoich danych przez Twisto. 15zł jest wtedy w pełni dostępne do wydania.

Reasumując powyższe w kilku słowach to Twisto oferuje:

0 zł za korzystanie z konta Twisto i usługi Twisto Pay,

0 zł za wydanie oraz utrzymanie wielowalutowej karty płatniczej,

0 zł za wysyłkę karty pocztą,

0 zł za przyznanie limitu Twisto Free.

Ten post ma 13 komentarzy

 1. Natalia

  Bardzo dobra aplikacja, z możliwością czatu. Miła obsługa no i wszystko czarno na białym. Mało formalności przy zakładaniu. Polecam

 2. Emma

  Wie ktoś czy będzie znowu taka akcja z bonusem? Korzystałam już kilka razy z Twisto bez rejestracji i myślę, że fajnie jednak mieć konto i kartę i móc wszędzie płacić, ale chętnie bym przy rejestracji zgarnęła jakiś dodatkowy bonus.

 3. Magda

  Korzystałam z Twisto bez rejestracji. Bardzo fajna opcja, gdy trafia się nieprzewidziane wydatki – szybko, bezpiecznie, bez dodatkowych kosztów, można odroczyć płatność. Czy ktoś orientuje sie czy jest znowu albo czy będzie w najbliższym czasie znowu taka promocja?

 4. Marcel

  60zł to jest coś! I to w kilka minut – Brawo Twisto !

 5. Sylwia

  Twisto to fajna apka. Polecasz, zarabiasz, kupujesz ?

 6. Agnieszka

  Aplikacja Twisto jest bardzo fajna, z czystym sumieniem polecam do korzystania.

 7. Dawid

  Apka Twisto jest super, używam, polecam, zarabiam, życie jak w Madrycie ?

 8. Marcin

  Jak najbardziej polecam, świetna aplikacja. Dzięki tym informacjom bez problemu otrzymałem bonus

 9. Agnieszka

  Bardzo fajna aplikacja, na początku myślałam że będę korzystać tylko z bonusów, natomiast jak wiem że wypłata na konto będzie za tydzień a coś bardzo potrzebuje nieprzewidzianego chętnie korzystamy z twisto 🙂

 10. Bartosz

  Polecona aplikacja Twisto na stronie money, to niezły sposób na dodatkowe zarabianie w internecie?
  Serdecznie polecam ?

 11. Igor

  Dzięki za info. Dobrze opisane, fajny łatwy bonus. Czekam na więcej takich perełek ?

 12. Zuzia

  Twisto to świetna aplikacja, byłam jakiś czas temu w sklepie i przy kasie okazało się, że przez przerwę w banku nie mogę zapłacić. Zapłaciłam za zakupy karta Twisto i nie najadłam się wstydu. A bonus to miły dodatek

 13. Natalia

  Polecam, mam tą apkę i z niej korzystam 🙂

Dodaj komentarz