You are currently viewing Darmowy Bitcoin – koniecznie skorzystaj

Darmowy Bitcoin – koniecznie skorzystaj

CryptoTab Browser to rozszerzenie przeglądarki Google, Mozilla, Microsoft Edge która po zainstalowaniu pozwala na kopanie(zbieranie) bitcoinów podczas korzystania z przeglądarki i internetu.

Jeżeli korzystasz na co dzień z komputera i surfujesz po sieci to dlaczego nie wykorzystywać do tego przeglądarki dzięki, której będziesz regularnie zarabiać kryptowalutę Bitcoin.

CryptoTab można używać zarówno z komputera, jak i z urządzeń mobilnych opartych na systemie Android i iOS. Wystarczy, że zainstalujesz przeglądarkę a będzie ona działać w tle podczas jak Ty korzystasz z internetu.

Przeglądarka w czasie rzeczywistym aktualizuje ilość Bitcoinów jakie dzięki Twojemu komputerowi wykopała. Najpiękniejsze jest to, że w momencie kopania Bitcoina przeglądarka w żaden sposób nie zakłóca i nie spowalnia działania komputera.

Instalacja:

Sama instalacja jest niezwykle prosta i zajmie Tobie kilka minut.

Pobierz CryptoTab Browser klikając w poniższy przycisk.

Po naduszeniu w przycisk przekieruje Ciebie na oficjalną stronę CryptoTab Browser

  1. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia korzystania z przeglądarki CryptoTab Browser i zarabiania Bitcoinów jest wybór urządzenia na który chcesz pobrać przeglądarkę: Windows – komputer, Android lub iOS – smartfon albo tablet.
  2. Jeśli wybierzesz rozszerzenie CryptoTab na komputerze, musisz pobrać plik exe, który trzeba będzie uruchomić, aby zainstalować oprogramowanie.
  3. W przypadku urządzeń mobilnych zostaniesz przekierowany do odpowiedniego sklepu (Google Play lub Apple) i to stamtąd będziesz mógł pobrać aplikację CryptoTab.
  4. Po zainstalowaniu czy to pliku na komputerze czy też aplikacji na telefonie utwórz swoje konto i przede wszystkich zapisz sobie dane do logowania oraz samą stronę.
  5. Najlepiej posiadać konto gogle i gmail bo wtedy automatycznie się integruje poprzez zalogowanie do konta Google.
  6. Jeżeli wyskoczy komunikat, że to rozszerzenie jest niebezpieczne to nie przejmuj się. Dzieje się tak, ponieważ przeglądarka wykorzystuje jakąś część Twojego procesora do kopania Bitcoina podczas korzystania z przeglądarki. Bez obawy przeglądarka jest w pełni sprawdzona, bezpieczna, darmowa i wypłacalna.
  7. Po pobraniu oprogramowaniu otwórz i zainstaluj dodaj rozszerzenie do swojej przeglądarki. Po dodaniu rozszerzenia i otwarciu przeglądarki wyskoczy samouczek, który możesz przewinąć dusząc next.

8. Później do ustawienia będzie minnig speed, możesz ustawić według uznania i większy tym lepszy rezultat ale też większe obciążenie komputera, tak więc potestuj.

9. Po ustawieniu speed możesz nadusić u góry w przycisk affiliate dashboard, gdzie możesz pobrać link polecający. Im więcej osób założy rozszerzenie przeglądarki i będzie z niej korzystać tym większą ilość dodatkowych bitcoinów otrzymasz Ty oprócz oczywiście tego co wykopie Twój komputer.

10. Na sam koniec możesz nadusić 3 kreseczki, gdzie rozwinie sie Tobie boczne menu a wraz z nim przycisk Withdraw do wypłaty Bitcoina na giełdę kryptowalut czy też inny portfel Bitcoina. W tamtym miejscu zobaczysz również ile osób aktualnie pobrało rozszerzenie przeglądarki z Twojego linku i korzysta co też ma przełożenie na zwiększenie ilości Bitcoina.

11. Pamiętaj aby każdorazowo czy to w przypadku urządzenia mobilnego czy też komputera korzystać z przeglądarki CryptoTab.

12. Potwierdzenie wypłat Bitcoina na giełdę i to nie raz 🙂

Dodaj komentarz