You are currently viewing Money2Money jak poruszać się po panelu

Money2Money jak poruszać się po panelu

Money2Money ma bardzo intuicyjny panel, który postaram się dla Was rozpisać na czynniki pierwsze a przynajmniej ważniejsze jego elementy.

Kampanie to tam znajdziecie wszystkie produkty bądź usługi, które możecie polecać.

 1. Wpisując bezpośrednio po nazwie w pasku wyszukiwania.
 2. Wybierając kategorie produktu i reklamodawcę.
 3. Skrolując tablicę i przeglądając po kolei kampanie.

Aby polecić daną kampanię wystarczy aby w Money2Money

 1. Nadusić po prawej stronie przy danym produkcie w generuj link po czym wygenerowany link wysłać potencjalnej zainteresowanej osobie, bądź skorzystać samemu wklejając link w pasek przeglądarki.
 2. Drugim sposobem jest naduszenie w dany napis produktu i po przekierowaniu w szczegóły produktu link do wygenerowania znajdziemy po prawej stronie.

Co możemy polecać za pomocą Money2Money

 1. Konta osobiste – to podstawowy produkt bankowy, z którego korzysta praktycznie każdy. Wiele banków oferuje ciekawe bonusy za otwarcie konta, dzięki czemu możesz łatwo i skutecznie polecać te produkty i generować dzięki temu prowizje od 80 do nawet 260 zł za każdy polecony bank.
 2. Kredyty gotówkowe – branie kredytów przez Internet jest coraz prostsze i powszechniejsze. Dzięki niewielu formalnościom można szybko otrzymać pieniądze na remont, zakup samochodu czy sprzętu RTV/AGD. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości przydzielonego kredytu x określony procent, jednak zdarzają się rozliczenia prowizji, gdzie określona jest już dana kwota prowizji za dany kredyt.
 3. Ubezpieczenia – zakup usług finansowych przez Internet to już standard. Polisę OC/AC możesz kupić w kilka minut, nie wstając z kanapy. W ofercie M2M znajdziesz też ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, turystyczne czy NNW. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości przydzielonego ubezpieczenia x określony procent, jednak zdarzają się rozliczenia prowizji, gdzie określona jest konkretna kwota za dane ubezpieczenia.
 4. Pożyczki pozabankowe tzw. chwilówki – każdy potrzebuje czasem szybkiego zastrzyku gotówki. Warto wtedy skorzystać z pożyczki pozabankowej. Wiele instytucji gwarantuje minimum formalności, pieniądze na koncie w 15 minut i pierwszą darmową pożyczkę. Jednak zawsze sprawdź, szczegóły danej pożyczki czy na pewno, jest ona darmowa przy pierwszym skorzystaniu z produktu a jeżeli nie to sprawdź w podsumowaniu jaka jest docelowa kwota do spłacenia z odsetkami i czy jest akceptowalna przez Ciebie. Tego typu pozyczki udziela się zazwyczaj na 30-60 dni. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości przydzielonego ubezpieczenia x określony procent, jednak zdarzają się rozliczenia prowizji, gdzie  jest określona dana kwota za dane ubezpieczenia
 5. Kadry kredytowe – są wygodnym narzędziem do płacenia w sieci. Wiele z nich posiada atrakcyjne programy lojalnościowe, które pozwalają na uzyskanie realnych korzyści, np. bilety do kina lub zniżki na zakupy, vouchery do popularnych sklepów. Tutaj zazwyczaj prowizja naliczana jest z udzielenie karty kredytowej z limitem kredytowym
 6. Pozostałe produkty/ usługi takie jak sklepy internetowe np. Media Expert, Bershka, Lidl, Allegro, Intersport, Wakacje.pl, abonamenty komórkowe i wiele innych. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości  danego zakupu x określony procent.

Pamiętaj aby otrzymać prowizję w Money2Money dany potencjalny klient bądź ty sam musicie skorzystać z produktu, usługi z Twojego linku polecającego. Aby otrzymać prowizje konieczne jest spełnienie warunków danej usługi/produktu. Szczegóły warunków do spełnienia są określone po kliknięciu w dany link produktu/usługi.

Polecaj M2M – kolejnym sposobem budowania prowizji jest polecanie samego Money2Money

Wyszukaj w menu zakładki polecaj Money2Money po naduszeniu w kategorię rozwinie się menu:

 1. Jak zarabiać – w tym miejscu pobierzesz swój link polecający do Money2Money i polecaj program swoim znajomych czy tez w kanałach social media bądź w Internecie: portale ogłoszeniowe, własne strony, blogi tematyczne itp.

2. Przychody – jeżeli dana osoba założy z Twojego linku swoje konto w Money2Money i zacznie regularnie polecać i zarabiać to Ty od swoich poleconych uzyskasz prowizję wygenerowaną przez wszystkich Twoich poleconych w danym okresie rozliczeniowym tj. danym miesiącu.

Model wynagrodzeń
5% – Premia liczona jest jako procent z prowizji wszystkich Partnerów, którzy zarejestrowali się do programu Money2Money z Twojego linku polecającego pod warunkiem, że w danym miesiącu uzyskali oni prowizję w łącznej kwocie min. 1 500 zł do 5000 zł. Premia naliczana jest raz w miesiącu zazwyczaj do 10 nowego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy.

10% – Premia liczona jest jako procent z prowizji wszystkich Partnerów, którzy zarejestrowali się do programu Money2Money z Twojego linku polecającego pod warunkiem, że w danym miesiącu uzyskali oni prowizję w łącznej kwocie min. 5 000 – 10000 zł. Premia naliczana jest raz w miesiącu zazwyczaj do 10 nowego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy.
15% – Premia liczona jest jako procent z prowizji wszystkich Partnerów, którzy zarejestrowali się do programu Money2Money z Twojego linku polecającego pod warunkiem, że w danym miesiącu uzyskali oni prowizję w łącznej kwocie min. 10 000 zł albo wyżej . Premia naliczana jest raz w miesiącu zazwyczaj do 10 nowego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy.

Poleceni partnerzy – to tutaj znajdziesz wszystkich swoich poleconych, którzy z Twojego linku założyli swoje konto

Zgody – jeżeli dana osoba założyła konto z Twojego linku polecającego i zaznaczyła zgodę, wtedy zobaczysz udostępnione takie dane przy numerze ID partnera jak imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu. Jeżeli dany polecony nie zaznaczy zgody to wtedy będzie widoczny tylko numer ID partnera

Narzędzia promocji w Money2Money

 1. Banery – w celu otrzymania banerów napisz na adres: wydawca@totalmoney.pl i w wiadomości podaj: nazwę reklamodawcy, nazwę produktu oraz kampanii, a także interesujące Ciebie rozmiary baneru. Pamiętaj otrzymany baner musisz podlinkować swoim linkiem, dlatego sprawdza się to przy swoich stronach internetowych i blogach.
 2. Szablon strony – jeśli nie posiadasz własnej strony internetowej, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas szablonu strony. Znajdziesz tam kampanie wraz z opisami oraz porównywarkami produktów.

Konkursy – W tej zakładce znajdziesz wszystkie konkursy, które są dodatkowymi możliwościami zarobku. W konkursach tych można wygrywać od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Statystyki

 1. Statystyki kampanii – najlepiej ustawić sobie dane znaczniki pokazane w poniższym screenie. Tutaj jesteście w stanie sprawdzić ile w danym czasookresie i w jakie produkty kliknęli potencjalni klienci bądź jakie zostały wysłane wnioski. Jeżeli chodzi o znacznik zaakceptowane to w raporcie pojawia się on dopiero w momencie naliczenia prowizji ale o tym później.

2. Statystyki konwersji – w zakresie dat ustaw sobie własny okres najlepiej pół roku wstecz od dnia dzisiejszego. Ustaw również sobie znaczniki pokazane na poniższym screenie. Te statystyki w szczególności służą do sprawdzenia naliczenia prowizji i daty jej przyznania.

Po zastosowaniu aby zobaczyć daty ostatnio rozliczonych prowizji naduś dwukrotnie na ikonę „Data Przyznania prowizji”

Statystyki sieci partnerskiej – tutaj możesz sobie sprawdzić w jaki sposób radzą sobie Twoi poleceni w danych czasookresie oraz jakie generują zarobki. Tutaj koniecznie zaznacz znacznik imię, nazwisko, id, prowizja. W poniższym scenie celowo odhaczone zostało id oraz imię i nazwisko(jak wiadomo Rodo- ochrona danych osobowych).

Rozliczanie prowizji Na Money2Money

 1. Prowizja zostaje rozliczona przeważnie w kolejnym miesiącu rozliczeniowym niż zostały spełnione warunki danego produktu. Jeżeli dana osoba założyła z linku konto bankowe w miesiącu wrześniu, jednak wniosek był złożony pod koniec miesiąca września a konto aktywowane i transakcja kartą wykonana w miesiącu październiku. To terminem spełnienia warunków uznaje się miesiąc październik a co za tym idzie prowizja przeważnie jest rozliczana w ciągu 30 dni czyli przypadnie na miesiąc listopad w niektórych przypadkach jeżeli banki maja opóźnienia w raportach to prowizja jest rozliczana do 60 dni na panelu Money2Money.

2. Prowizje możesz wypłacić w dowolnym dniu jednak warunkiem jest wygenerowanie minimum 100 zł prowizji. Przed pierwszym zleceniem wypłaty prowizji pamiętaj aby w szczegółach swojego konta na M2M wpisać swoje konto bankowe.

3. Przy pierwszym zleceniu prowizji czas zaksięgowania na Waszym koncie bankowym trwa do 14 dni, przy każdym kolejnym około 7 dni.

4. W danym miesiącu rozliczeniowym, możesz dwukrotnie zlecić wypłacenie naliczone prowizji.

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Wika

  Bardzo pomocna treść. Cała instrukcja programu partnerskiego Money2money w jednym miejscu.

 2. Kasia D.

  Artykuł bardzo pomocny 👍 Informacje o m2m w pigułce. Na pewno przyda się osobom, które dopiero zaczynają pracę w afiliacji i nie bardzo potrafią poruszać się po panelu. Polecam!

 3. SylwiaM

  Super, pomocny artykuł. Działam w money2money pół roku i polecam każdemu tą formę zarobku ?

 4. Martyna

  Super artykuł! Bardzo pomocny, chociaż sam panel nie jest skomplikowany. Ważne informacje dla każdego, teraz wszyscy będą śmigać po money2money?.

 5. Tomek

  Świetny artulykuł. Teraz już wiem jak dokładnie poruszać się po panelu money2money.
  Pierwszy taki poradnik. Szukałem czegoś przez kilka tygodni. Teraz pozostaje tylko korzystać

 6. Lena

  Dzięki za ten artykuł. Na początku poruszanie się po money2money było dla mnie zagadka. teraz już wszystko ogarniam ?

 7. Tomek

  Świetny i bardzo pomocny artykuł. Działam w wyżej wspomnianym programie afiliacyjnym money2money już około 4 lat i szczerze polecam.

Dodaj komentarz