You are currently viewing Jak zarabiać z Money2Money

Jak zarabiać z Money2Money

Money2Money w skrócie M2M jest najstarszym programem afiliacyjnym działającym w naszym kraju zaliczanym do ścisłej czołówki na rynku afiliacyjnym, który cieszy się dobrą reputacją. Zarabiamy tutaj promując różnego rodzaju produkty i usługi  jak sklepy internetowe, ubezpieczenia, lokaty, konta bankowe, kredyty itp. W swojej ofercie ma ponad 150 produktów bądź usług, które możesz polecać i generować prowizje.

Jak zarabiać za pomocą Money2Money

 1. Pierwszym sposobem jest wykorzystanie gotowego szablonu strony, który program partnerski oferuje w swoim panelu. Otrzymujesz gotowy link do swojej strony na subdomenie Money2Money, gdzie możesz promować produkty i usługi za pomocą swojej gotowej strony wygenerowanej z M2M
 2. Drugim sposobem jest wykorzystanie danych banerów, które Money2Money udostępnia i jest tam pod kodowany Twój link polecający
 3. Trzecim sposobem jest korzystanie z coraz bardziej popularnych projektów afiliacyjnych, dzięki którym polecane są produkty i usługi. Są to zazwyczaj gotowe panele z własnymi domenami w których integrujesz linki polecające z  Money2Money i dzięki temu polecasz produkty. Przy tego typu projektach oczywiście trzeba trafić na dobrego mentora, który skutecznie poprowadzi Ciebie w danym projekcie.

Gdzie umieszczać swoje linki polecające czy to w formie gotowych banerów czy też np. w formie opisu danego produktu lub usługi wraz z załączonym linkiem.

 1. Najprostszym sposobem z darmowymi zasięgami jest wykorzystanie kanałów Social Media takich jak chociażby Facebook.

Na facebooku możemy znaleźć tysiące grup ogłoszeniowych, które mają ogromną ilość uczestników a co za tym idzie ogromne darmowe zasięgi. Przykładem takich grup może być: „ogłoszenia Kraków” , „ogłoszenia Tychy” , „Kup i sprzedaj Konin” itp. Mamy w Polsce 954 miasta. Wystarczy tak naprawdę pobrać listę miast i dodać do nich „ Ogłoszenia” albo „ Kup i sprzedaj” . W ten sposób znajdziemy setki jak nie tysiące grup z ogromnymi możliwościami darmowego dotarcia do odbiorców.

Wykaz miast znajdziesz na stronie https://www.polskawliczbach.pl

2. Drugim sposobem jest stworzenie własnej grupy np. Dobre Oferty, Bankobranie itp.

Jednak trzeba pamiętać aby taką grupę skutecznie rozbudowywać aby rosła w siłę i tutaj znów do promowania swojej grupy i zapraszania uczestników możemy polecać się w innych grupach ogłoszeniowych. Pamiętaj tylko aby zacząć polecać swoją grupę musisz najpierw sprawić aby dana grupa żyła, poprzez wstawienie kilku, kilkunastu zachęcających postów z danym produktem wraz z opisem, który polecasz.

Pamiętaj !!! wrzucenie samego linku polecającego nic nie da zawsze przydatny jest wartościowy opis danego produktu, który tak naprawdę jesteś w stanie uzyskać klikając w dany produkt lub usługę.

3. Trzecim sposobem jest stworzenie własnego Fan Page na facebooku jednak tutaj wymaga to ogromnego wkładu i zaangażowania, ponieważ proces jest dość długotrwały w znaczeniu pozyskiwania osób obserwujących.  

4. Czwartym sposobem jest postawienie własnego bloga na niezależnej stronie i sukcesywne rozbudowywanie go poprzez wartościowe treści.

5. Kolejnym sposobem jest stworzenie swojego kanału na YouTube czy bardzo popularnym w tym czasie TIK TOKu ale tutaj wykorzystujesz już typowo swój potencjał aktorski 🙂

Ile można zarobić na Money2Money?

 1. Całkiem sporo, za jeden wniosek można zarobić od paru złotych przez kilkadziesiąt złotych za konto bankowe do paru tysięcy na pożyczkach i kredytach. Przy każdym wniosku jest wpisana konkretna kwota za dany wniosek albo konkretny procent zależny od kwoty np. udzielonego kredytu.
 2. Kolejną opcją zarobku jest budowanie zarobku pasywnego na Money2Money.  Jeżeli z twojego linku dana osoba czytaj polecony założy w programie afiliacyjnym M2M swoje konto i polecony będzie zarabiać i generować zarobki to ty otrzymasz prowizję od takiego działania. Dlatego warto polecać Money2Money, ponieważ jeżeli Twoi poleceni wygenerują zarobek to otrzymasz prowizję od ich zarobku. Prowizja kształtuje się następująco: 5% jeżeli twoi poleceni zarobią kwotę w przedziale 1500-5000 zł, 10% w przypadku zarobków twoich poleconych w przedziale 5000- 10000 zł, 15% jeżeli Twoi poleceni wygenerują zarobek powyżej 10000 zł. Pamiętaj, że liczy się łączny zarobek twoich poleconych w danym miesiącu. Więc jeżeli Wszyscy Twoi poleceni wygenerują np. 10001 zł ty otrzymasz od tego 15% prowizji czyli 1500 zł dochodu pasywnego za działanie swoich poleconych.

Opinie o Money2Money

Jak wiadomo w Internecie można znaleźć opinie pozytywne i negatywne i bardzo dobrze bo każdy z Nas może wyrażać opinię jaką uważa za stosowną. Opinie takie są znakomitą kopalnią wiedzy i poglądów.

Opinie o Money2Money również coraz częściej pojawiają się w sieci, w szczególności, że sam program cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest jednym z najbardziej znanych programów partnerskich z branży finansowej jak również jednym z najstarszych co stanowi na pewno plus w stronę tego programu i budzi ogromne zaufanie.

Wśród częstych opinii na temat tego programu partnerskiego pojawia się przekonanie, że jest to świetny start dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę z online biznesem.

Opinie o Money2Money w większości mają pozytywny wydźwięk i skupiają się wokół tematu zaangażowania. Można zarabiać wielkie pieniądze za pomocą Money2Money od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Jednak bez aktywności i wewnętrznego zawzięcia, tak naprawdę nic nie osiągniemy.

Dlatego zadaj sobie pytanie.

Czy jesteś osobą zaangażowaną, pracowitą i samodzielną ?

Jeżeli odpowiedź brzmi tak to warto spróbować.

Ten post ma 21 komentarzy

 1. Olga

  Cenna treść. Coraz bardziej przekonuję się do tej formy zarobku. Mam nadzieję, że moje kolejne podejście do zarabiania w M2M będzie udane. Powodzenia dla wszystkich zarabiających w programie.

 2. Naataa

  Polecam M2M jako dodatkową formę zarobku. Przy małym zaangażowaniu mam kilka stówek w miesiącu więcej. Możliwość, którą warto wypróbować.

 3. Paweł

  Money2Money jest bardzo dobrą opcją na dodatkowy zarobek lub też jako stałe źródło dochodu. Działając systematycznie, angażując się oraz nie zniechęcając jestem w stanie pogodzić etat i afiliację. Nie rezygnując z dotychczasowego stylu życia, mając czas na przyjemności oraz dorabiając dodatkowo nawet drugą pensję.
  Polecam.

 4. Monika

  Witam co prawda nie zarobiłam w tym programie ale to pewnie dlatego, że mam za mało determinacji. Sam program i jego funkcjonalność jest ok. Jednak to nie jest zajęcie dla mnie.

 5. Klaudia

  Polecam z całego serca program M2M,dzięki niemu czuję,że można osiągnąć wszystko dzięki zaangażowaniu i systematyczności ?

 6. Paulina

  zaangażowanie, sumienność i systematyczność. zarabianie nigdy nie było tak przyjemne! polecam

 7. Mariusz

  Afiliacja to nie jest tylko możliwość zarobku, to styl życia. Chcesz coś zmienić w swoim życiu i poprawić sytuację finansową poświęcając jedynie czas i zaangażowanie? Współpraca z Money2Money daje wiele możliwości zmiany, wystarczy chcieć i spróbować zamiast tkwić w rutynie i narzekać na brak pieniędzy.
  Szcserze polecam!

 8. Klaudia

  Mimo, że wcześniej nie wierzyłam, że pracując online można zarobić to gdy trafiłam na Money2money spróbowałam i dziś nie żałuję . Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek wątpliwości ☺️

 9. Patrycja

  Na M2M trafiłam przypadkiem. Na początku byłam do projektu nastawiona z dystansem, jednak powiedziałam a co mi tam zaryzykuję nie mam nic do stracenia a mogę tylko zyskać.
  Po dwóch tygodniach systematyczności i zaangażowania zobaczyłam efekty swojej pracy ?
  Na dzień dzisiejszy, chcę aby m2m stał się moją główną, stałą pracą. Do tego właśnie teraz dążę żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki, a co za tym idzie większy zarobek.

 10. Sylwia

  W programie partnerskim money2money można wykręcić naprawdę dobry wynik. Angażujesz się mocniej – zarabiasz więcej. Nie masz wystarczająco czasu i traktujesz tą pracę jako dodatkową – kilka stówek wpada do domowego budżetu ? polecam spróbować i się przekonać

 11. Marta

  Bardzo polecam M2M. Legalny i wypłacalny program partnerski. Moim zdaniem nie ma lepszego niż ten. Duża możliwość zarobienia zdalnie zwłaszcza, gdy mamy dosyć pracy na etat. Naprawdę warto i sama jestem tego przykładem. Polecam?

 12. Paulina

  Na temat M2M trafiłam jakiś czas temu, mimo sporych wątpliwości zaryzykowała i się nie zawiodłam. Polecam wszystkim którzy się wahają ☺️

 13. Marcin

  Nigdy nie próbowałem zarabiać online, spróbowałem z afiliacją i nie żałuję ani trochę.
  Polecam Money2Money i życzę powodzenia. 🙂

 14. Natalia

  Próbowałam wcześniej swoich sił w innych dziedzinach zarabiania online. Na ten moment uważam, że afiliacja to numer jeden, ponieważ tu zarabiam realne pieniądze 🙂

 15. Paulina

  Natrafiłam na ten artykuł przypadkiem i ułatwił mi on podjęcie decyzji co do współpracy z Money2Money. Teraz widzę, że ma to sens i że Money2Money to konkretna firma.

 16. klaudia

  Moim zdaniem momey2money to jest super firma z którą warto współpracować ,juz nie mówiąc o zarobkach jakie można tutaj mieć sama działam juz 4 rok i nigdy sie jeszcze nie zawiodłam polecam w 100%

 17. Agnieszka

  Moim zdanie to jest bardzo dobry projekt i wielka możliwość zarobku bez wychodzenia z domu.

 18. Robert

  Żeby uczciwie podejść do tematu nie można pominąć faktu, że w Polsce istnieje kilka jeśli nie kilkanaście podobnych programów partnerskich. Zgodzić się jednak trzeba, że M2M to jeden z najlepszych ?

  Może dlatego autor zaczął właśnie od Money2Money , a przy okazji sprzedał w tekście kilka ciekawych Tipów. Dzięki ?

 19. Kamil

  Działam aktywnie w tym programie około 5 lat. Nie będę nikomu obiecywał złotych gór, to nie są szybkie i łatwe pieniądze do zarobienia. Jednak mając wiedzę, narzędzia, odpowiedni system i czas można wykręcić naprawdę ciekawe wyniki finansowe. Nie jest to branża dla każdego, ale myślę, że warto spróbować. Życzę powodzenia ?

 20. Krystian

  Ciekawy artykuł. W końcu coś pozytywnego o m2m. Działam na tym i zarabiam, nie oszukując ludzi wbrew krążącej wszędzie opini, że na m2m tylko oszuści i naciagacze. Polecam afiliacjie trzeba poświęcić troche czasu i Energi ale zwraca się to gwarantuje. Co do projektów opartych na m2m trzeba uważać bo jest ich kilka i z tego co wiem nie wszystkie uczciwe ale to kwestia rozeznania. I niech się nikt nie nastawia na kasę na leżenie. Na m2m jest sporo kampani ale najbezpieczniejsze są konta bankowe i tylko konta zadnych pożyczek. Ja tak działa nikogo nie naciągam i wszyscy są zadowoleni Ci co się odważyli dołączyć. Pozdro dla twórcy dobra robota.

 21. Monika

  Ciekawy artykuł nie powiem, już kilka razy chciałam podejść do tematu Money2Money, może w końcu się ogarnę 🙂

Dodaj komentarz