You are currently viewing Nawet 480 zł z kontem Santander Bank Polska

Nawet 480 zł z kontem Santander Bank Polska

Warunki skorzystania z promocji

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, posiadająca polskie obywatelstwo, mieszkająca w Polsce. Nie może także posiadać ani współposiadać konta osobistego

(w PLN) w Santander Banku od 1.06.2022 r.

Po drugie, wykluczone są osoby, które po 1.04.19 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. konto oszczędnościowe, karta kredytowa, kredyt, konto walutowe, konto firmowe) nie wyklucza z udziału w promocji.

Zakładanie konta

Złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę, kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej do 30 czerwca 2023 r.

Podczas wypełniania wniosku o konto, podaj swój numer telefonu komórkowego i adres

e-mail.

Należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, kontakt

w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, kontakt w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji

w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Do 10.07.2023 r. zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Konto możesz założyć za pomocą kuriera, który na koszt banku dostarczy Ci dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. W niektórych miastach możliwe jest zawarcie umowy

w wersji elektronicznej. Podpisujemy ją wtedy na tablecie u kuriera. Następnie bank wszystkie potrzebne dokumenty przesyła na Twój e-mail.

Umowę możesz również podpisać poprzez tak zwane ”selfie”. Należy skorzystać z kamerki w telefonie lub komputerze. Dzięki niej będzie możliwa weryfikacja, zgodnie ze wskazówkami podawanymi przez bank. W jej toku robi się m.in. zdjęcie dowodu osobistego i swej twarzy.

Bonusy za spełnienie warunków promocji

Aby uzyskać 400 złotych premii, należy w każdym z pięciu miesięcy, od lipca do listopada 2023 r. zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł (lub 300 zł do 26 roku życia), co najmniej 2 razy zapłać kartą w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym, zalogować się minimum 2 razy do aplikacji Santander mobile.

Pierwsze 100 złotych otrzymasz do 31.08.23 r. za aktywność w lipcu.

Kolejne 100 złotych premii wpłynie na Twoje konto do 31.10.23 r. za spełnienie warunków w sierpniu i wrześniu.

100 złotych otrzymasz do 31.12 .23 r. za spełnienie wymagań w październiku i listopadzie.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem

w postaci karty podarunkowej do sklepów Biedronka o wartości 100 zł. Otrzymasz go przez SMS lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 grudnia 2023 r.

Aby zwiększyć swoją premię o 80 zł lub 4 bilety do kin Cinema City, należy przystąpić do programu poleceń. Po założeniu konta będziesz miał 30 dni (ale nie później niż do 30.06.2023 r.) na zarejestrowanie się w programie poleceń, podając kod polecający od obecnego klienta banku.

Należy również zaakceptować regulamin programu oraz wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową. Chodzi wyłącznie o to, by bank mógł wręczyć nagrodę osobie polecającej za skuteczne polecenie.

Ponadto najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj transakcje kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności BLIKIEM).

W ciągu 5 dni od spełnienia warunków, bank poinformuje nas o możliwości wyboru nagrody. Będziemy mieć 30 dni na wybranie jednej z nagród:

– 80 zł do Biedronki

– 80 zł do Decathlon

– 80 zł do RTV Euro AGD

– 80 zł do Zalando

– 4 bilety do kin Cinema City

Opłaty za prowadzenie konta

– 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe w internecie.

– 0 zł za prowadzenie konta i kartę do konta, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływ na rachunek łączną kwotą min. 500 zł i zapłacisz minimum raz kartą lub BLIKIEM. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł za konto i 8 zł za kartę. Osoby do 26 roku życia nie płacą za prowadzenie konta. Opłata za kartę również nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM.

– 0 zł za przelewy BLIK na telefon.

– 0 zł wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM.

– 0 zł  za wypłaty z bankomatów.

– 0 zł zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Dodaj komentarz