You are currently viewing Nest Bank – konto za całkowite 0 zł

Nest Bank – konto za całkowite 0 zł

Nest – Konto Osobiste skierowane dla każdego.

Ze względu na warunki jakie oferuje nie można przejść obok niego obojętnie.
0 zł za prowadzenie konta Nest.
0 zł obsługę karty debetowej Visa do konta.
0 zł za wydanie karty debetowej
0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet w Polsce
0 zł za wpłaty gotówki w największej sieci wpłatomatów Euronet
0 zł za wpłaty i wypłaty za pomocą Bliku w każdym bankomacie w Polce.
Kartą VISA możesz również płacić za zakupy bezpośrednio swoim smartfonem lub zegarkiem. Wystarczy, że zarejestrujesz ją w aplikacji Google Pay lub Apple Pay lub Garmin Pay lub Fitbit Pay.

Jak założyć konto online?
Wypełnij wniosek online podając swoje dane osobowe oraz dane z dowodu osobistego, adres zamieszkania oraz opcjonalnie adres korespondencji,

Mamy opcjonalnie możliwość zamówić darmową kartę płatniczą do konta.
Aby zweryfikować swoje konto mamy dostępne 3 opcje:
1. Potwierdzając wniosek przez rozmowę wideo. Konto aktywne nawet w 5 minut Po zakończeniu wideo rozmowy natomiast oczekiwanie na rozmowę może potrwać ze względu na duże zainteresowanie bankiem.
2. Potwierdzając wniosek przelewem przelewem weryfikacyjnym ze swojego osobistego konta(przelew o wartości na 1 zł, która później jest oczywiście zwracana). Konto aktywne nawet w 15 minut po przelewie. Przelew weryfikacyjny można wykonać z takich banków jak Alior bank, Bank Pekao, Santander Bank Polska, Ing Bank Śląski, mBank, T-Mobile Usługi Bankowe.
3. Umawiając się na podpisanie umowy w placówce. Umowę można podpisać w dowolnym terminie dodatkowo można otworzyć konto oszczędnościowa do 1,25% w skali roku przez pierwsze 2 pełne miesiące od otwarcia konta.

Po aktywacji na podany adres email przychodzi umowa a w niej zawarty jest Twój login do pierwszego logowania. Logując się do Banku podajesz login zawarty w umowie oraz hasło które przyjdzie sms a następnie ustawiasz własny login i hasło oraz ustalasz Awatar jako zabezpieczenie do każdego logowania.
Aplikację „Nest Bank” można pobrać z Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay
logując się do aplikacji podajesz login ustalony przy logowaniu do banku oraz hasło z sms.
Następnie ustalasz pin do aplikacji i pin bezpieczeństwa do potwierdzania przelewów. 
Dodatkowo Bank Nest Bank oferuje niespotykaną w innych bankach opcję. Po 6 miesiącach braku aktywności na koncie poprzez logowanie konto może zostać zamknięte przez Bank ze względu bezpieczeństwa aby na zapomnianym i nie używanym koncie nie doszło do nadużyć. W razie ponownego otwarcia konta wystarczy złożyć wniosek, podać swoje dane oraz potwierdzić tożsamość i konto zostaje ponownie otwarte.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Krystian

    Najbardziej przyciągające jest to po za brakiem opłat oczywiście, że Nest bazuje na bankomatach euronet a ich jest wszędzie mnóstwo 🙂 A z racji na brak jakichkolwiek opłat za utrzymanie warto mieć TO konto jako drugie dodatkowe.

Dodaj komentarz