You are currently viewing Sieć afiliacyjna MyLead – czym jest i na jakiej zasadzie działa?

Sieć afiliacyjna MyLead – czym jest i na jakiej zasadzie działa?

MyLead Global jest międzynarodową siecią afiliacyjną, która na chwilę obecną posiada w swojej ofercie ponad 3000 różnych programów partnerskich. Bez wątpienia afiliacja MyLead wychodzi naprzeciw każdemu, kto chce rozpocząć zarabianie w taki sposób przez Internet, lub tym którzy działają już od dłuższego czasu, jednak chcą zwiększyć swoje zasięgi. Zarówno dla jednych jak i drugich sieć afiliacyjna MyLead może pomóc w znalezieniu najlepszego programu partnerskiego dla osoby zainteresowanej, jak również udostępnić różnego rodzaju szkolenia online.

Ponadto, zawsze gotowy suport – służący wsparciem i zawsze gotowy, aby rozwiązywać problemy, tylko utwierdza w przekonaniu, że programy typu MyLead tworzone są po to, aby pozyskiwać jak największą liczbę klientów, którzy po wybraniu odpowiedniej sieci afiliacyjnej będą ją promować oraz polecać, zarabiając dzięki temu bez konieczności ciężkiej pracy. Z MyLead będzie to czysta przyjemność!

Afiliacja MyLead – co to jest?

Systemy afiliacyjne leżą w kręgu Twoich zainteresowań? Jeśli tak, to zapewne zastanawiasz się czym jest My Lead. Co to takiego? Najprościej mówiąc, mamy w tym przypadku do czynienia z platformą, na której – po szybkiej rejestracji, można zacząć generować dla siebie zyski. Oferta tej afiliacji skierowana jest zarówno do profesjonalnych firm, jak i początkujących osób które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tymi systemami.

Co to MyLead? Precyzując bardziej wcześniejszą odpowiedź, jest to platforma, po zalogowaniu do której uzyskamy dostęp do ogromnej ilości programów partnerskich, oferujących współpracę na zasadzie promowania danych usług. Jednak to co wyróżnia ją na tle innych konkurencyjnych programów afiliacyjnych, objawia się w sposobie podejścia do użytkowników. Możliwość skorzystania z darmowych szkoleń, e-booków edukacyjnych, wsparcia mentorów oraz suportu – wszystko to ofertuje Tobie właśnie MyLead. Co to oznacza? W praktyce szansę na przyswojenie ogromnej ilości merytorycznej wiedzy, dzięki której zaczniesz szybko generować dla siebie dodatkowy zysk, który będzie tylko rósł z czasem.

Zatem jeśli nadal zastanawiasz się nad uzyskaniem dla siebie nadprogramowego źródła dochodu – z pewnością warto będzie postawić na MyLead. Co to jest i w jaki sposób działa, już wiesz. Teraz pora, abyś i Ty zaczął swoją przygodę z zarabianiem poprzez afiliację!

Sieć afiliacyjna MyLead – o co w tym chodzi?

Sprawa jest prosta, ponieważ tyczy się pieniędzy – a dokładniej bycia partnerem w wybranym programie afiliacyjnym, który nam najbardziej odpowiada. Promując go w Internecie, dana firma zyskuje dzięki naszym poleceniom nowych Klientów i wypłaca nam z tego tytułu prowizję, która wpływa bezpośrednio na nasze dedykowane konto w MyLead.

Ponad 3 000 aktywnych programów afiliacyjnych, podzielonych na 16 głównych kategorii sprawia, że zarabianie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste, jak ma to miejsce w przypadku sieci My Lead – o co chodzi przecież nam wszystkim, aby niskim wysiłkiem móc przynajmniej dorobić sobie trochę do stałej pensji z tytułu klasycznej umowy. Tutaj każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, a w przypadku trudności w zdecydowaniu się na konkretny program, suport platformy z pewnością pomoże Wam wybrać najodpowiedniejszy z nich.

MyLead – na czym polega?

Wśród setek tego typu sieci, jedną z najbardziej popularnych jeśli chodzi o afiliację jest właśnie MyLead. Na czym polega uczestnictwo w samym programie? Członkostwo upoważnia Ciebie do uzyskania dostępu do bardzo dużej ilości programów afiliacyjnych, a tak zróżnicowana opcja wyboru ułatwia podjęcie decyzji na temat tego, co konkretnego chcielibyśmy promować i polecać.

Warto w tym miejscu zwrócić również uwagę na sam system prowizyjny, który także oprócz samych produktów i usług, powinien mieć wpływ na nasz wybór. Pieniądze mogą być nam wypłacone nie tylko w przypadku dokonania z naszego polecenia zakupu przez Klienta końcowego, ale też wówczas gdy wykona on na jego stronie jakąś pożądaną akcję (np. założy konto lub zapisze się do newslettera).

Sieć afiliacyjna MyLead – jak działa?

Zdecydowałeś się wykonać swój pierwszy krok, ale nie do końca odnajdujesz się w MyLead? „Jak to działa?” jest tym pytaniem, na które chciałbyś poznać odpowiedź? Wbrew pozorom, system sam w sobie nie jest mocno skomplikowany. Wystarczy się zarejestrować, dzięki czemu uzyskamy wgląd do swojego własnego panelu Klienta. Wszystko jest tu bardzo intuicyjne, co powoduje brak problemów z obsługą programu. W panelu można ponadto znaleźć wiele informacji na temat promowania, konwersji czy wysokości wpłaconych na nasze konto prowizji od partnerów.

Kiedy jesteśmy już zarejestrowani, przychodzi czas na wybór odpowiedniego programu afiliacyjnego, wchodzącego w skład sieci MyLead. Jak działać, aby zapewnić sobie szybki sukces? Podejmujmy naszą decyzję rozważnie i wybierzmy na początek góra dwa programy. Gdy już znajdziemy coś w czym czujemy się dobrze – czas na kolejny krok, czyli rejestrację u wybranego partnera. Następnie otrzymamy unikalny link, głównie dzięki któremu będziemy właśnie zarabiać – każdy ruch osób za jego pośrednictwem u naszego partnera afiliacyjnego, będzie oznaczać z tego tytułu nasz potencjalny zysk.

Afiliacja MyLead – jak zacząć?

Poszukujesz programu afiliacyjnego, który sam w sobie pozwala zarobić dodatkowe pieniądze? Dobrze trafiłeś! Przekonaj się, że to możliwe wybierając platformę MyLead – jak zacząć na niej działać? To bardzo proste. Jeśli podjąłeś już decyzję, że właśnie w taki sposób chcesz budować swój przychód w portfelu, zarejestruj się na stronie MyLead. Po założeniu własnego konta, kolejnym krokiem będzie wybór takiego programu partnerskiego, który najlepiej współgra z naszymi zainteresowaniami.

Polecając usługi lub produkty danego Klienta, otrzymamy % od każdej osoby która nabędzie je za naszym pośrednictwem lub wykona jakąś inną pożądaną akcję. Nie potrzebujemy do tego żadnych nakładów finansowych na stary – wystarczą chęci do działania, a w zamian otrzymamy pełną dowolność w promowaniu oraz nienormowany czas pracy!

Afiliacja MyLead – rejestracja

Jak wygląda w MyLead rejestracja? To niezwykle prosty i intuicyjny sposób na dołączenie do wielu tysięcy użytkowników, zarabiających na afiliacji. Sam proces – podobnie jak założenie konta, jest całkowicie darmowych. Zarejestrować możemy się na kilka sposobów:

  • Tradycyjnie – tzn. wprowadzić login oraz ustalić hasło, a następnie podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywujący.
  • Za pomocą konta Google, Facebook lub Apple – logując się poprzez jedną z tych platform.

Po zarejestrowaniu się zostaniemy poproszenie o podanie naszych danych takich jak: imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu i gotowe – rejestracja w My Lead kończy się dla nas powodzeniem. 

MyLead – jak promować?

Istnieje kilka skutecznych sposobów promocji linków afiliacyjnych. Tak naprawdę wszystko zależy w tej materii od naszej wyobraźni. Najważniejszym niewątpliwie aspektem jest bez wątpienia dotarcie do odpowiedniego odbiorcy MyLead. Jak promować polecane towary i usługi?

Opiszemy kilka możliwości jak działać, aby nasz link był klikany, a następnie by potencjalny klient wykonał jakiś konkretny ruch na stronie naszego partnera. Najłatwiej będzie wykorzystać w tym celu swoje kanały Social Media. Nie ulega bowiem wątpliwości, że są one potężnym narzędziem, dzięki któremu możemy dotrzeć w mgnieniu oka do setek osób zainteresowanych potencjalnie promowanymi przez nas rzeczami. Bycie proaktywnym i codzienne wrzucanie nowych postów czy aktualizacje statusów zbudują naszą wiarygodność w oczach docelowego odbiorcy.

Inną ciekawą opcją jest także organizowanie różnego rodzaju konkursów. Możemy również skorzystać z profesjonalnych narzędzi, które udostępnia nam sama platforma. Bardzo dobrze sprawdza się również posiadanie własnej domeny oraz hosta, dzięki któremu możemy mieć pewność, że nikt nie zablokuje naszego linka. Jak widać, mamy całkiem sporo możliwości jeśli chodzi o MyLead, jak promować skutecznie produkty naszych afiliacyjnych partnerów.

Sieć Afiliacyjna MyLead – jak zarabiać?

Zarabianie na MyLead z jednej strony jest bardzo łatwe, z drugiej jednak wymagać będzie od nas pewnego wysiłku. Ale zacznijmy od początku. Dlaczego zarabianie MyLead jest takie proste?

Ponieważ efekt końcowy zależny jest tylko od nas – nie stoi nad nami szef, nie musimy wstawać o 5 rano (chyba że ktoś lubi), ani dojeżdżać w korkach do pracy, itd. Dochód pasywny daje nam cudowną możliwość zarabiania nawet wtedy, gdy w danym dniu nie zrobiliśmy kompletnie nic, aby promować link swojego partnera. W MyLead zarobki uzależnione są głównie od programu afiliacyjnego, jaki zdecydujemy się wybrać. Programy afiliacyjne oferują różne stawki (zazwyczaj procentowe), których wysokość determinowana jest tym, jaką kwotę zostawi poprzez nasz link Klient na stronie partnera (lub jaką pożądaną czynność on wykona).

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, nasze zarobki MyLead uzależnia od danej akcji końcowego użytkownika, a każdy rodzaj jego ruchu na platformie może zostać wyceniony inaczej. Tak naprawdę nikt nie sposób jest określić dokładnie, jaką wysokość mogą one osiągnąć – oprócz zróżnicowanych stawek, dużo zależy również od naszej własnej pracy. Wysoki poziom zaangażowania ma szansę przekuć się w bezpośredni sposób na pozyskiwanie potencjalnych zainteresowanych, którzy w dalszej perspektywie mogą przyczynić się do rozszerzenia naszej siatki poleceń produktów partnera. Sposobów jak zarabiać na MyLead jest bowiem całe mnóstwo!

MyLead – wypłata

Tym co wyróżnia MyLead na tle konkurencji jest również bardzo niski próg wypłaty zgromadzonych na naszym koncie środków – można zlecić ją już od kwoty 50 złotych. To niezwykle niska suma i według krążących opinii uczestników, można ją zdobyć w bardzo krótkim czasie. Kolejnym plusem jest możliwość zlecania nieograniczonej ilość takich wypłat, zatem jeśli chcemy zrealizować kilkanaście przelewów w miesiącu, to nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

W MyLead wypłata może zostać zrealizowana na nasze konto bankowe, jeden z kilku portfeli online lub w oparciu o Bitcoin. To, w jaki sposób i gdzie chcemy otrzymać nasze pieniądze zależy tylko i wyłącznie od nas (sieć niczego nam nie narzuc). W regulaminie widnieje informacja, że na zrealizowanie wypłaty portal ma 14 dni – jednak na podstawie wypowiedzi użytkowników należących do programu, na przelew czeka się zazwyczaj 2 dni robocze. Dodatkowo bardzo ważną informacją  jest też fakt, że MyLead nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji z tytułu przelewanych pieniędzy!

Sieć afiliacyjna MyLead – rozliczenie i podatki

Jeżeli chodzi o rozliczenia podatkowe ze współpracy z programami afiliacyjnymi, kwestie te należą zawsze do osoby taką współpracę podejmującej. MyLead nie wystawia bowiem dokumentów typu PIT i odprowadzenia należnych podatków trzeba dokonać samodzielnie na arkuszu PIT 36 w rubryce „inne”.

Współpracę afiliacyjną w rozliczeniu podatkowym ujmuje się jako zarobek z tytułu wynajmu powierzchni reklamowej. Oczywiście nie trzeba posiadać zarejestrowanej działalności gospodarczej aby zarabiać w ten sposób legalnie w świetle polskiego prawa – można to robić również jako osoba fizyczna i tak też rozliczyć się z uzyskiwania tego typu dochodów. Do wyboru mamy dwa sposoby rozliczania się – tradycyjnie (do 30.04 każdego roku rozliczając swoje dochody) lub ryczałtem, czyli do 20 każdego następnego miesiąca (płacimy wówczas 8,5% od uzyskanego dochodu).

Obecnie w wyniku wejścia w życie Nowego Ładu – kwota wolna od podatku poszła mocno w górę, należy dobrze zapoznać się z nowelizacją prawa podatkowego oraz innych przepisów, mogących mieć wpływ na rozliczenie naszych przychodów z tego tytułu.

MyLead – program partnerski

Program partnerski MyLead to cały czas jedno z najlepszych tego typu rozwiązań. Ponieważ oferuje on bardzo dużo różnego rodzaju afiliacji do wyboru – zostawia konkurencję zdecydowanie w tyle, wychodząc dodatkowo cały czas naprzeciw swoim użytkownikom.

MyLead program partnerski to również możliwość zarabiania tylko i wyłącznie poprzez polecanie tej właśnie sieci afiliacyjnej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce promować żadnych innych produktów ani usług, lub chce to robić w połączeniu z innymi programami dostępnymi w ramach jednej sieci. Każdy użytkownik doskonale zdaje sobie sprawę z tego że MyLead przyznaje wiele bonusów, organizuje mnóstwo konkursów i dba o użytkowników, więc polecanie tego programu partnerskiego to czysta przyjemność.

Warto również wspomnieć, czym jest kod promocyjny MyLead – polega on w skrócie na tym, że co jakiś zarządzający programem wrzucają na swoje profile Social Media specjalny kod, którego użycie to losowo wybrana dodatkowa kwota gotówki, trafiająca na nasze indywidualne konto w systemie.

Afiliacja MyLead – opinie

MyLead jest to platforma do zarabiania online, która każdego roku dostaje wiele bardzo ważnych nagród. Afiliacja ta cały czas prężnie się rozwija, zdobywając kolejne światowe rynki. Kto ma bezpośredni wpływ na takie osiągnięcia MyLead? Opinie użytkowników oczywiście, ponieważ to ludzie tworzą tak naprawdę każdą markę.

Opinie o MyLead, które przeważają w sieci to same dobre recenzje od bezpośrednich korzystających z platformy. Poniżej przedstawiamy zbiór najważniejszych cech sieci w oczach użytkowników którzy do niej przystąpili:

  • Łatwy proces rejestracji który wymaga wprowadzenia tylko kilku informacji
  • Przejrzysty panel użytkownika, w którym można sprawdzić dane na temat tego, co wydarzyło się na naszym koncie w ciągu dnia.
  • Dostęp do wielu darmowych szkoleń, e-booków oraz podcastów, co szczególnie cenią sobie początkujący użytkownicy.
  • Wsparcie mentora to kolejny punkt w MyLead który oceniany jest bardzo wysoko.
  • Support dostępny 24/7, który według opinii jest naprawdę zawsze dostępny, cierpliwy i konkretny.
  • Niski próg wypłat oraz nieograniczona ilość zlecania wypłat.
  • Duża ilość programów afiliacyjnych do wyboru i ciągły rozwój.

Patrząc na MyLead Polska, opinie o tym programie sprowadzają się do jednego – jest to firma rzetelna, profesjonalna, przyjazna użytkownikom, o których dba się tu bardzo dobrze. Klienci polecają platformę każdemu, kto zastanawia się nad rozpoczęciem zarabiania z sieciami afiliacyjnymi. Biorąc pod uwagę światowy status MyLead Global, opinie z którymi można spotkać się podczas researchu online zdają się wskazywać na prawdziwy obraz sytuacji u osób, które miały do czynienia z tą afiliacją.

MyLead = oszustwo?

Mimo wielu informacji jakie można znaleźć w sieci, oraz tysiącom opinii wciąż pojawia się pytanie – czy MyLead to oszustwo? Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, wyjaśniając tę kwestię raz na zawsze. Firma MyLead Global posiada międzynarodowy zasięg i jest dostępna w wielu państwach. Również Polski oddział to w pełni legalnie działające przedsiębiorstwo, posiadające swój własny numer NIP, REGON oraz KRS jak i fizyczną siedzibę firmy, zlokalizowaną w Poznaniu. Czy MyLead to oszustwo? Nic bardziej mylnego – marka ta jest ceniona na całym świecie i zdobywa liczne nagrody od wielu lat swojego działania.

Niemniej jednak zdarzają się sytuacje, że niektóre grupy próbują podszywać się pod pracowników MyLead, co jest niestety bardzo powszechną praktyką w ostatnich czasach. Dlatego bardzo ważne jest pamiętać, że sytuacja w której pracownik MyLead mógłby poprosić nas o hasło dostępu do konta, lub wykonanie przelewu tytułem zapłaty za korzystanie z dostępnych funkcji nigdy nie będzie mieć miejsca z uwagi na darmowy charakter platformy i brak jakichkolwiek opłat za rejestrację, czy realizowane przelewy. Warto zatem każdorazowo weryfikować pracownika z którym rozmawiamy na dostępnej w panelu aktualnej liście.

MyLead – forum

Jeśli chodzi o My Lead forum, to zdecydowanie firma stanęła na wysokości zadania również i w tym temacie. Jest ono jasne i przejrzyste oraz podzielone na wiele kategorii. To tutaj użytkownicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomagają rozwiązywać problemy innych. Taka forma ułatwia komunikowanie się pomiędzy uczestnikami w konkretnych i interesujących tematach. Dzięki temu nie wkrada się bałagan, a wątki zakładane są we właściwych miejscach.

MyLead – aplikacja

Aplikacja MyLead to kolejny ukłon w stronę partnerów afiliacyjnych, a dostępna jej nowa wersja pomoże nam być na bieżąco z sytuacją na naszym koncie. Możemy podejmować odpowiednie kroki szybko i sprawnie, będąc na przykład na zakupach czy stojąc w korku. Jakie czynności możemy jeszcze wykonać? Wśród nich znajdziemy m.in. możliwość sprawdzenia z których programów afiliacyjnych dostaliśmy prowizję. Ponadto zlecimy wypłaty i sprawdzimy też bloga oraz zawarte na nim najnowsze informacje. Możemy również uczestniczyć w czacie. Za pobraniem aplikacji powinien również przemawiać fakt, że dzięki niej o 20 gr wzrasta nam też dożywotnio stawka za pozyskanie leada.

Afiliacja MyLead to bezsprzecznie lider w rozwiązaniach partnerskich. Programy typu MyLead stanowią zaś świetny sposób na zarabianie przez Internet. Oferują proste i intuicyjne rozwiązania, które sprawiają że generowanie przychodu online będzie łatwe i przyjemne, jeśli się w nie odpowiednio zaangażujemy. Sieć afiliacyjna MyLead to miejsce, gdzie każdy początkujący partner poczuje się jak w domu, a ten bardziej doświadczony będzie mógł poszerzać swoje horyzonty – na przykład poprzez przystąpienie do nowych programów partnerskich dostępnych w sieci. Szereg pozytywnych opinii sprawia, że jeśli zastanawiasz się, czy spróbować swoich sił w takiej pracy – MyLead Global udowadnia, że naprawdę warto zaryzykować!

Dodaj komentarz