You are currently viewing Testowanie produktów – zastrzyk dodatkowej gotówki

Testowanie produktów – zastrzyk dodatkowej gotówki

Każdy z nas posiada produkt jakim jest konto bankowe i to często od lat tak naprawdę nie sprawdzając jakie możliwości dają na chwilę obecną pozostałe banki na rynku. Banki coraz częściej prześcigają się w walce o klienta, dlatego raz na jakiś czas warto przetestować banki i wybrać ten, który daje dla Nas najlepsze opcje i możliwości.

Dzięki przetestowaniu z odpowiednich linków afiliacyjnych możesz otrzymać za założenie 1 banku średnio 70-120 zł

Tak więc testując np. 5 banków jesteś w stanie wygenerować prowizję rzędu 350-600 zł.

Jak to zrobić ?

Wystarczy założyć konto w programie afiliacyjnym Money2Money – Link do rejestracji – kliknij

Na wskazany przez Ciebie adres e-mail został wysłany link aktywacyjny. Wejdź na swoją skrzynkę e-mail znajdź mail od Money2Money i kliknij w link aktywacyjny. Czasem mail może dotrzeć z kilkuminutowym opóźnieniem. Gdyby mail nie był widoczny w skrzynce sprawdź foldery: oferty, spam, inne.

Po wejściu w link pojawi się Tobie strona uzupełnij następujące dane:

Imię, nazwisko, adres, numer kontaktowy.

W dodatkowych informacjach w specjalizacji możesz zapisać np. blogi internetowe.

Jako nazwę wpisz najlepiej imię-nazwisko(gdyby nazwa była zajęta wymyśl inną)

Jak otrzymasz taki komunikat jak niżej to jest dobrze 🙂

Teraz możesz sobie przerobić przewodnik, który ułatwi tobie działanie w panelu Money2Money.

Po przerobieniu przewodnika możesz wejść sobie w menu:

 1. Wybierz kampanie
 2. We filtrach ustaw konta osobiste
 3. Po prawej stronie od filtrów pokażą się Tobie konta bankowe
 4. Naduś w napis danego banku to przekieruje ciebie do szczegółów danego banku, gdzieś zobaczysz jaką prowizję możesz otrzymać za otwarcie konta i zazwyczaj jedną transakcję kartą na dowolną kwotę
 5. Po naduszeniu w dany bank po prawej stronie będzie do wygenerowania twój link referencyjny, skopiuj go i wklej do przeglądarki oraz złóż wniosek o konto bankowe.
 6. Przy otwieraniu konta wybierz opcję za pomocą kuriera, wtedy najpierw przyjdzie kurierem do Ciebie umowa do podpisania, a po powrocie 1 egzemplarza do banku zostanie wysłana do ciebie karta. Albo wybierz opcję założenia konta online poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł to pozwoli od razu na aktywacje konta i wtedy dotrą do ciebie tylko same karty płatnicze do skrzynki pocztowej. Druga opcja jest prostsza i szybsza.
 7. Na chwilę obecną konta, za które otrzymasz prowizję bez płatności karta to Santander i Pekao SA. Przy pozostałych musisz dokonać płatności kartą(BNP, ALIOR, CREDIT AGRICOLE – 1 transakcja kartą na dowolną kwotę , MBank – 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, Millenium – transakcja/e karta na minimum 100 zł.
 8. Przy tych kontach w których trzeba zrobić wymagane transakcje kartą przelej sobie po kilka złotych ze swojego konta głównego i oczekuj za kartami.
 9. Prowizja za konta zostanie naliczona na panel w przeciągu 30 dni od aktywacji kont i wymaganych transakcji kartami tam, gdzie są one niezbędne. W skrajnych przypadkach, jeżeli banki przesyłają z opóźnieniem raporty do Money2Money prowizja rozliczona będzie do 60 dni
 10. Aby wypłacić prowizję najpierw wejdź w ustawienia swojego konta dusząc w prawym górnym rogu w zębatkę i tam wpisz swój numer konta na który chcesz aby zostały przelane środki. Po zatwierdzeniu konta powróć na panel główny i możesz zlecić wypłatę z panelu głównego poprzez naduszenie przycisku wypłać.
 11. Oczywiście przedstawiony sposób na przetestowanie produktów jakim sa konta bankowe i docelowo wybranie sobie najbardziej korzystnego to oczywiście tylko ułamek produktów, które w swojej ofercie posiada Money2Money. Oprócz banków warto przenalizować sobie również pozostałe kampanie.

Ten post ma 6 komentarzy

 1. Agata

  Pracuję od niedawna i nigdzie nie zarobiłam od razu tyle, co w tym programie. Żaden etat nie daje takich możliwości zarobkowych. Polecam każdemu!!?

 2. Mateusz

  Bardzo chwale sobie współpracę z money2money. W stu procentach wypłacalny jak dla mnie najlepszy program partnerski.
  Polecam wszystkim.

 3. Aga

  Na Money2money działam już rok czasu. Bardzo fajny intuicyjny portal partnerski. 100% wypłacalności jeżeli korzystamy w odpowiedni sposób. Polecam 🙂

 4. Adrian

  Money2Money to najlepszy program partnerski w Polsce. Daje ogromne możliwości zarobkowe. Od kilku miesięcy systematycznie dorabiam do domowego budżetu ?

 5. Kamil

  Mam styczność z money2money już kilka lat. Świetny kontakt z firmą, intuicyjny panel i wypłaty na czas. Gorąco polecam.

 6. Karolina

  Bardzo intuicyjny sposób działania. Wszystko przejrzyste ? I można traktować m2m jako dodatkowy zastrzyk gotówki lub stały dochód. Ty o tym decydujesz. Polecam wszystkim razem i każdemu z osobna. ?

Dodaj komentarz