You are currently viewing Płatne Ankiety

Płatne Ankiety

Zarabianie na ankietach jest możliwe i jest to bardzo proste

Wielu firmom zależy na opiniach danego konsumenta i są w stanie zapłacić za tego typu opinie w celu chociażby poprawy swojego produktu czy usługi. Dzięki poprawie produktu, wizerunku itp. firma w dłuższej perspektywie zwiększy swoje przychody. Aby zarabiać sensowne pieniądze warto zarejestrować się na jak większej ilości portali, które oferują tego typu usługi. Postaram się na bieżąco dodawać tutaj tego typu portale.

Jak wypełniać ankiety

Pamiętaj aby ankiety wypełniać sumiennie w oparciu o Twoje dotychczasowe doświadczenia. Twoja opinia jest naprawdę ważna. W wypełnianiu ankiet chodzi zazwyczaj o odpowiadanie na dane pytania. Poniżej przedstawiam listę stron, które oferują zarabianie na ankietach. Są to firmy sprawdzone przeze mnie i wypłacalne.

Rejestracja i korzystanie z serwisów jest całkowicie darmowe.

Opinie.pl

Polski serwis ankietowy, który oferuje stosunkowo dużą ilość ankiet do wypełnienia w skali miesiąca. Za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty, które można wymienić na gotówkę lub zrealizować na kartę podarunkową w Zalando albo doładować telefon albo też przeznaczyć na cele charytatywne.

Badanie-opinii.pl

Portal od ponad 17 lat skutecznie realizuje badania dla firm wpierając ich systematyczny rozwój. Aby dołączyć do panelu wystarczy się zarejestrować i uzupełnić swój profil o swoje nawyki co pozwoli lepiej personalizować ankiety. Konto można założyć i wybrać dwa modele zarabiania pierwszy jako cichy klient oraz drugi jako osoba wypełniającą ankiety. Za wypełnianie ankieto otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymieniać na pieniądze, dodatkowe punkty a co za tym idzie pieniądze możesz zarabiać poprzez polecanie portalu swoim unikatowym linkiem polecającym.

ReaktorOpinii.pl

Panel badawczy założony w 2014 roku przez Instytut Badań Pollster, w którym gromadzone są opinie konsumentów dotyczące produktów i usług. Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna. Uczestnictwo w programie polega na wypełnianiu ankiet internetowych, dzięki temu otrzymujemy punkty. Zgromadzone punkty można zamienić na gotówkę.

Marketagent.pl

MarketAgent to zagraniczny serwis ankietowy, który umożliwia wypełnianie ankiet przez użytkowników w wielu krajach i prowadzony jest również w języku polskim. Portal ten działa nieprzerwanie od 2001 roku i dorobił się nawet własnej aplikacji w App Strore i Google Play. MarketAgent udostępnia na swojej platformę ankiety o tematyce konsumenckiej, porusza również kwestie polityczne  i zdrowotne. MarketAgent tak jak w pozostałych programach ankietowych dostosowuje swoje ankiety pod profil użytkownika. Tak więc niezwykle ważne jest uzupełnienie swojego konta aby otrzymywać dostosowane ankiety pod swoje predyspozycje.

MarketAgent serwuje swoim użytkownikom następujące korzyści

  • Możliwość wypełniania płatnych ankiet.
  • Możliwość polecania panelu swoim linkiem polecającym za co również można osiągać korzyści w wysokości 50 punktów za każde polecenie.
  • Zarobki w euro i niski próg wypłaty ustalony na 5 euro czyli 500 punktów, gdzie średnio za jedna ankietę otrzymuje się 50 punktów tak samo również jak za rejestrację.

Ysense.com

Platforma z płatnymi ankietami założona w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych. Rejestracja w programie jest bezpłatna. Warunkiem założenia konta jest ukończenie 16 lat. Strona nie posiada polskiej wersji językowej, ale znajdziemy na niej ankiety w naszym języku. Minimalny próg wypłaty to 10 dolarów. Stawka za wypełnioną ankietę zależna jest od długości i waha się w graniacach 0.8-5 dolarów.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Adrian

    Super strony z ankietami, grosz do grosza a po pewnym czasie uzbiera się fajna sumka 🙂

  2. Dawid

    Nie jest to miejsce gdzie zarobisz na życie, ale zawsze lepiej zarobić kilkadziesiąt/kilkaset złotych za klikanie, niż nie zarobić nic oglądając memy. Tzn memy też są ważne, ale później:)

Dodaj komentarz