You are currently viewing Zyskaj 400 zł z kontem Millennium 360°

Zyskaj 400 zł z kontem Millennium 360°

Jak zyskać 400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360° ?

Zacznijmy od tego dla kogo skierowana jest promocja.

Udział może wziąć osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która jest nowym klientem banku. Przez osobę nową rozumiemy osobę, która nie posiada i nie posiadała konta osobistego w banku millenium od co najmniej 01.01.2020 roku. Posiada numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego.

Konto w promocji możesz otworzyć do 31.05.2023 r. Obowiązuje limit 15 000 nowych kont, warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku wyczerpania tej puli bank może zakończyć wcześniej promocję o czym poinformuje na stronie promocji.

Aby skorzystać z promocji do 31.05.2023 złóż wniosek o konto osobiste Millenium 360 klikając w poniższy przycisk. Aktywuj konto, aktywuj kartę, wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku

Jak zdobyć bonusy

Bonus 100 zł

 • Załóż konto Millennium 360° online z kartą debetową i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji.
 • Pobierz aplikację mobilną Banku Millennium i zaloguj się do niej przynajmniej raz w terminie wskazanym w regulaminie promocji. Zasil konto kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od jego założenia. Wpływ wystarczy, że dokonasz na minimum 24 godziny, ze swojego konta osobistego na konto Millenium, po tym czasie możesz swobodnie wypłacić albo przelać środki powrotnie.
 • Pozostaw część środków aby zapłacić kartą do konta lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w terminie wskazanym w regulaminie promocji. Płatności możesz wykonać zarówno w internecie jak i stacjonarnie tak więc można zapłacić praktycznie za cokolwiek z wyjątkiem gier hazardowych.
 • Jako transakcje blikiem nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki jak również przelewy blik do innej osoby oraz transakcje wycofane.

Po spełnieniu wszystkich warunków na Twoje konto wpłynie 100 zł!

Bonus 300 zł

W każdym z 3 kolejnych miesięcy począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta:

 • Zasil konto kwotą min. 1000 zł na minimum 24 godziny, ze swojego konta osobistego na konto Millenium, po tym czasie możesz swobodnie wypłacić albo przelać środki powrotnie.
 • Przynajmniej 5 razy zapłać kartą do konta lub BLIKIEM. Płatności możesz wykonać zarówno w internecie jak i stacjonarnie tak więc można zapłacić praktycznie za cokolwiek z wyjątkiem gier hazardowych. Jako transakcje blikiem nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki jak również przelewy blik do innej osoby oraz transakcje wycofane.
 • Minimum raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
 • Pozostaw udzielone zgody oraz nie zamykaj konta osobistego.

Po spełnieniu warunków 300 zł zasili Twoje konto!

W jaki sposób zawrzeć umowę.

Mamy tutaj do wyboru aż 3 opcje:

 1. Złożenie wniosku online i podpisanie umowy w placówce banku.

Wniosek składasz poprzez konto promocyjne link do konta promocyjnego a w banku podpisujesz jedynie umowę i aktywujesz konto.

 • Online – do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku wykonując 1 zł przelew weryfikacyjny. Pamiętaj aby ta opcję wybierać tylko wtedy, gdy potwierdzasz tożsamość ze swojego konta, które otwierałeś stacjonarnie w banku(niestety nie możesz zweryfikować się przelewem weryfikacyjnym z konta, które otwierałeś online). Tutaj konieczne będzie jeszcze złożenie podpisu w placówce banku do 30.09.2023 
 • Poprzez selfie – taki wniosek składaj wtedy na urządzeniu mobilnym. Tutaj konieczne będzie jeszcze złożenie podpisu w placówce banku do 30.09.2023 

Warunki konta

 • 0 zł zaprowadzenie konta.
 • 0 zł za przelewy BLIK na telefon w aplikacji mobilnej.
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.
 • 0 zł  za kartę dla osób w wieku 18-26 lat w przypadku wykonania minimum 1 transakcji. kartą  lub blikiem w innym przypadku opłata 5 zł miesięcznie.
 • 0 zł za kartę dla osób powyżej 26 roku zycia w przypadku wykonania minimum 5 transakcji kartą lub blikiem w innym przypadku opłata 11 zł miesięcznie.
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce – warunkiem. aktywne korzystanie z karty opisane powyżej w innym przypadku bezpłatne wypłaty tylko z bankomatów Millenium.

Dodaj komentarz